تبلیغات
من محجبه ام - حجاب، به خاطر خدا

من محجبه ام

محجبه ها همیشه جذاب ترند!

حجاب، به خاطر خدا☆ミニ顔文字★ のデコメ絵文字 ما آدما معمولا وقتی چیز جدیدی خریداری میکنیم روش تهیه ی اون رو نمی دونیم و ...
خب ما توی اون شرایط به بروشور اون وسیله احتیاج داریم حالا میریم سراغ اینکه بروشور رو کی نوشته و تهیه کرده... خب مسلما بروشور رو تولید کننده و مخترع اون وسیله نوشته برای اینکه ما طرز استفاده ی صحیح از اون وسیله رو یاد بگیریم و با استفاده ی نامناسب از اون وسیله موجب خرابی اون نشیم ...
الآن میگین خب این مسئله چه ربطی به حجاب داره... عجله نکنید! الآن به هم ربطشون میدم!
شما می دونید که چه کسی ما رو به وجود آورده؟ می دونید که کی به ما روزی داده و باعث رشد ما شده؟ خب مسلما همه ی اینا کار خدای یکتا و بی عیب و نقصه! این خدای بزرگ و یکتا از همه داناتره و از اونجایی که ما رو خودش آفریده بهتر از هر کسی میدونه که از کدوم راه باید بریم تا رستگار بشیم!
این خدای بزرگ کتابی رو به ما عطا کرده که در اون چرا و چگونگی زندگیمون رو  به ما ارزانی داشته و این خودش یه لطف بزرگه که به ما گفته چه طور باید رستگار بشیم! یکی از موضاعات و فلسفه هایی که خدا در این کتاب ازش حرف زده فلسفه ی حجابه!
خدا خوب میدونه که حجاب بهترین نوع رفتار و پوشش برای ماست... درسته! و اوست که از همه داناتر است! آدمای با خدا خوب میدونن که حجاب به نفع اوناست نه به ضررشون...
خوب میدونن اگه خدا چیزی ازشون خواسته این کار رو بی دلیل انجام نداده... آره!
شمایی که میگید خدا رو میپرستید! توجه کنید که اگر خواسته های خدا رو به انجام نرسونید خدا پرست به حساب
نمیاید!
من هم حجابم اول برای اینه که خدا خواسته و بعد میرم سراغ تحقیق و تفحص که ببینم دلیل این خواسته ی خدا چیه؟!
پس اگه خدا چیزی خواسته بی دلیل اونو نخواسته و منم که عاشق خدا هستم سعی میکنم خواسته هاش رو به نحو احسنت رعایت کنم!نوشته ی: یاسمن خانوم( من محجبه ام)


طبقه بندی: چرا باحجاب شدم؟،
برچسب ها:حجاب، خدا، قرآن، حجاب من فقط به خاطر خدا،
[ پنجشنبه 23 مرداد 1393 ] [ 06:18 ب.ظ ] [ یاسمن ] [ نظرات() ]