تبلیغات
من محجبه ام - حجاب و عشق

من محجبه ام

محجبه ها همیشه جذاب ترند!

حجاب و عشق
  در برابر این دلیل حرفی برای گفتن ندارم  این یه واقعیته که امروز یکی از مشکلات دنیای اروپا و امریکا با آن  درگیرند و آن نبود عشق است.  در کلمات دانشمندان اروپایی این نکته زیاد به چشم می خورد که اولین قربانی بی بند  و باری امروز زنان و مردان، عشق و شور و احساسات بسیار شدید و عالی است. در جهان امروز هرگز عشق هایی از قبیل عشق های شرقی همچون لیلی و مجنون، و خسرو و شیرین رشد و نمو نمیکند. این قصه ها بیان کننده ی واقعیاتی است که در در اجتماعات شرقی وجود داشته.
از این داستان ها میشه فهمیید که زن بر اثر دور مگه داشتن خود از دسترسی مرد تا کجا پایه خود را بالا برده است و تا چه حد سر نیاز مرد را به آستان خود فرود آورده است!!! قطعا درک زن این حقیقت را در تمایل او به پوشش بدن خود و مخفی کردن خود به صورت یک راز، تاثیر فراوان داشته است.
خانم لمبروزو روانشناس معروف ایتالیایی در این مورد، سخن زیبایی دارد. او می گوید: بدون شک، منشا حجب و حیای زن را در عشقق و علاقه می توان یافت، چه اینکه زن وقتی مرد را به خویش علاقه مند و خود را نسبت به او متمایل دید، منظور اصلی خودنمایی و جلوه گری از بین میرود و چون توسعه محیط اجتماعی زن فقط به منظور تمرکز تمایلات درونی او به شخص واحد است، هنگامی که در این راه توفیق یافت، دیگر احتیاجی به آلات فریبنده و مصنوعی نخواهد داشت.
چنانچه مشاهده می شود زنانی که به همسر و اطفالشان علاقه مندند، به کلی از این عوالم دور و بر کنار می باشند و اگر زنی دیده می شود که این شیوه را پیشه ی خود قرار داده است، فقط به این جهت است که پاسخ احساسات درونی خویش را نزد همسر خود نیافته است، زیرا وقتی که زن علاقه مند گردید، دیگر حاضر، بلکه قادر به جلب توجه دیگران نخواهد بود!
あいうえお のデコメ絵文字طبقه بندی: چرا باحجاب شدم؟،
برچسب ها:حجاب، عشق، حیا،
[ شنبه 18 مرداد 1393 ] [ 07:29 ق.ظ ] [ یاسمن ] [ نظرات() ]